Nabídka kancelářských budov

Připravili jsme pro Vás obchodně-administrativní objekt s vysokým technickým a kvalitativním standardem, který reflektuje na stávající požadavky nájemců. Budova je navržena maximá...

Rada od expertů

Přihlásit se k odběru newsletteru!

Office Market

kancelareinfo.cz

ALEXANDRU CRISTEA

Mail me

KANCELÁŘE – ŽEBŘÍČEK VLASTNÍKŮ A DEVELOPERŮ

Společnost Cushman & Wakefield detailně zmapovala kancelářský trh a sestavila žebříček největších vlastníků a nejaktivnějších developerů kancelářských budov na hlavních trzích České republiky, tedy v Praze, Brně a Ostravě. Momentálně u nás je 4,23 milionů m2 kancelářských ploch třídy A a B.

Čtěte více »

Společnost IMMOFINANZ prodloužila významnou smlouvu týkající se pronájmu více než 29 000 m2 v Praze

Na konci roku 2018 prodloužila společnost IMMOFINANZ smlouvu se společností O2, hlavním nájemcem v pražském BB Centru Gamma. Kontrakt na 29 000 čtverečních metrů kanceláří a více než 500 parkovacích míst se stal jednou z největších leasingových transakcí na českém trhu v roce 2018.

Čtěte více »

Průzkum Colliers: Nemovitostní trh v CEE 6 se přehřívá, výstavba na maximech

Foto Skypaper 30.01.2019 | Petr Bayer Aktualizováno: 29.01.2019 Na stavebních trzích v Česku a dalších zemí střední a východní Evropy ve velké míře dochází k přehřívání. Výstavba kancelářských a průmyslových nemovitostí se pohybuje na cyklických maximech a ekonomické indikátory naznačují mírné oslabení přílivu nových zakázek v nadcházejících 6 měsících. V nejnovější výzkumné zprávě CEE construction markets: The Icarus effect to uvádí Colliers International.

Čtěte více »

Rozhovory

Rozhovor s Jürgenem C.B. Willenem - Willen Associates Architecten

Jen udržitelná architektura může zajistít dlouhodobou hodnotu budovy, říká Jürgen C.B. Willen, německý architekt a zakladatel architektonického ateliéru Willen Associates Architecten, jenž úspěšně působi v několika evropských městech, jako je Barcelona, Moskva nebo Ankara. Portál Greenbuildinginfo Vám rád přináší tento exkluzivní rozhovor.

Čtěte více »

DALŠÍ ROZHOVORY »

Servisní organizace na kancelářském trhu

Office Rental Knowledge Base

You Should Know Before Selecting an Office Building

Proč stojí za to zveřejnit na portále uzavřenou dohodu?

Uzavřené dohody ukazují míru aktivity na trhu s kancelářemi. Pro majitele nemovitostí je to známkou úspěšnosti i reklamou, totéž platí pro nájmení agentury, u kterých uzavřené dohody svědčí o znalostech a talentu.

Čtěte více »

Co je to kancelář, která je Vybavená / Ihned k mání?

Vybavená kancelář je služba, která kanceláře a konferenční místnosti plně připravené k nájmu, plně vybavené a od hodiny k nastěhování. Většina z těcho kanceláří se nachází v atraktivních lokalitách, což zvyšuje prestiž nabízených služeb. V kanceláři ihned k mání je vše připraveno k okamžitému zahájení činnosti. Je zde zajištěn přístup ke konferenčním místnostem a dalšímu příslušenství, včetně video konferencí, telekonferencí, recepci, přebírání pošty, kurýra, možnosti nájmu telefonního a faxového čísla i e-mailu.

Čtěte více »

Kde se může zájemce o kancelář přihlásit?

Přes Přihlášení vpravo nahoře na našem portálu.

Čtěte více »

MORE ARTICLES IN DATABASE