HLEDÁTE NOVOU KANCELÁŘ?

161
Výsledky
4 kiválasztva
- m2
- €/m2

Nemáte čas kontaktovat kanceláře jednu po druhé?

Nabídka kancelářských budov

Komplex budov MILLENNIUM PLAZA získal na trhu okamžitě pověst prvotřídní prostory. Zahrnuje v sobě 66.000 m2 nově vystavěné plochy v ulici V Celnici, naproti hotelu Renaissance, ve...

Rada od expertů

Přihlásit se k odběru newsletteru!

Office Market

kancelareinfo.cz

ALEXANDRU CRISTEA

Mail me

Office Market

kancelareinfo.cz

KARINA KALI

Mail me

CPI PROPERTY GROUP ZAHÁJILA VÝSTAVBU PROJEKTU MAYHOUSE

Lucembursko / ČR, 13. prosince 2017 – Realitní skupina CPI Property Group zahájila výstavbu administrativní budovy MAYHOUSE, která v první polovině roku 2019 nabídne moderní kancelářské prostory na 7700 metrech čtverečních. Budova citlivě vyplní proluku v ulici 5. května ve vyhledávané lokalitě v Praze na Pankráci.

Čtěte více »

Jaké lokality jsou dnes tzv. IN?

Současné úspěšné lokality rodinných domů najdete v blízkosti metra, linek MHD, páteřních komunikací nebo obchodních center. A tyto domy jsou přitom stále i v bezprostřední blízkosti přírody, travnatých ploch nebo městských parků.

Čtěte více »

LETOŠNÍ VÝVOJ STAVEBNÍCTVI

Stavebnictví po letech krizového vývoje podle statistických čísel opět nabírá dech a stavební podniky už zase mohou začít přemýšlet o investicích. Produkce výrazně vzrostla aj díky inženýrskému i pozemnímu stavitelství

Čtěte více »

Rozhovory

Rozhovor s Jürgenem C.B. Willenem - Willen Associates Architecten

Jen udržitelná architektura může zajistít dlouhodobou hodnotu budovy, říká Jürgen C.B. Willen, německý architekt a zakladatel architektonického ateliéru Willen Associates Architecten, jenž úspěšně působi v několika evropských městech, jako je Barcelona, Moskva nebo Ankara. Portál Greenbuildinginfo Vám rád přináší tento exkluzivní rozhovor.

Čtěte více »

DALŠÍ ROZHOVORY »

Servisní organizace na kancelářském trhu

Office Rental Knowledge Base

You Should Know Before Selecting an Office Building

Co je funkce "Nabídky práce"?

Náš portál Vám pomůže najít nového spolupracovníka, tu nejlepší pracovní sílu! Zveřejněný inzerát bude dostupný celému trhu s kancelářemi. Inzerce je zdarma.

Čtěte více »

Co je zahrnuto v PR budovy?

PR budovy zajišťuje našim zaregistrovaným Partnerům uveřejnění krátkých novinek a uzavřených dohod souvisejících s jejich firmou či kancelářskou budovou.

Čtěte více »

Jak mohu upřesnit / filtrovat nabídku kanceláří při vyhledávání?

Vyhledávání můžete omezit podle data, prostor kanceláře a města.

Čtěte více »

MORE ARTICLES IN DATABASE