Explora - Saturn

Mapa
Street View
Otevřít Street View
Praha, Bucharova

Volné prostory:

pronajato

Informace o prostorech
Office Building Category: Zelené kancelářské budovy
Status budovy: Naplánované
kancelářské prostory v celkové: 5.091 m2
Volné prostory: pronajato
Parkoviště
Typ parkoviště Prostory Parkoviště zdarma
Explora Business Centre je vysoce moderní kancelářský projekt třídy „A". Výstavbu realizuje společnost Avestus Real Estate, která patří mezi největší developery ve střední Evropě v oblasti developmentu komerčních a rezidenčních nemovitostí. Explora je umístěna v jedné z nejdynamičtějších a nejrychleji rostoucích obchodních čtvrtí Prahy: v Nových Butovicích na Praze 5
Explora Business Centre se nachází v Nových Butovicích na Praze 5. Tato městská část je významnou rezidenční a komerční čtvrtí. Své obchodní sídlo zde nalezly i mnohé ze společností z Fortune 500 a řada dalších nadnárodních firem.

Nové Butovice jsou třetí největší komerční oblastí v Praze s nejvyšší koncentrací obyvatel ve věku 15 - 64 let, což vytváří vynikající potenciál pro budoucí zaměstnavatele. Tato oblast také vyniká nabídkou vzdělávacích zařízení. Nachází se zde 23 školek (včetně „English Language Kindergarten"), 12 základních škol, 4 střední školy a německá mezinárodní škola. K dispozici je rovněž zdravotní středisko a více než 100 soukromých specializovaných ordinací a klinik.

Svou vynikající polohou v samotném středu hlavního dopravního uzlu Nových Butovic je Explora snadno dostupná z jakékoli destinace v České republice, ale i v zahraničí. Rychlé napojení na dálnici D5 směrem na Plzeň a Norimberk zajišťuje dostupnost německé hranice během 90 minut. Díky blízkosti pražského okruhu je mezinárodní letiště Ruzyně vzdáleno pouhých 10 minut a cesta do centra města netrvá déle než čtvrt hodiny autem. Svým umístěním přímo na výstupu z metra stanice Nové Butovice (trasa „B") je Explora snadno přístupná z kteréhokoli místa v Praze.

Rychlá žádost

Odeslat žádost o nabídku z vybraných kanceláří. Klepněte na ikonku pro přidání dalších kanceláří.

Vybrané kanceláře:
Nejsou vybrány žádné kanceláře.
(m2) (m2)

Filtrovat kancelářské budovy

Nájemné (€ /m2/měsíc)

-

Kancelářský prostor (m2)

-

Cena pracovního místa (db)

-

Počet pracovních stanic

Recommended Office Buildings