Rychlá žádost

Odeslat žádost o nabídku z vybraných kanceláří. Klepněte na ikonku pro přidání dalších kanceláří.

Vybrané kanceláře:
Nejsou vybrány žádné kanceláře.
(m2) (m2)

Filtrovat kancelářské budovy

Nájemné (€ /m2/měsíc)

-

Kancelářský prostor (m2)

-

Cena pracovního místa (db)

-

Počet pracovních stanic

Články

18 nejlepších nových kanceláří z celého světa podle architektů

Načerpejte novou inspiraci a prohlédněte si 18 administrativních budov nominovaných letos na ocenění WAF 2019 (World Architecture Festival) v kategorii: Dokončená stavba – Kanceláře.

Čtěte více »

Mezi zeměmi CEE vzrostl objem investic za první pololetí nejvíce v České republice

Ve druhém čtvrtletí roku 2019 došlo k oživení toku investic do komerčních nemovitostí na trzích 6 zemí regionu střední a východní Evropy (CEE), v období bylo dosaženo maxima na úrovni 3,3 mld. eur. V důsledku slabšího prvního kvartálu pak celkové výsledky za první pololetí za loňskými prvními šesti měsíci roku zaostávají o 3 % a dosahují úrovně 5,5 mld. eur. Nejvyšší objem prostředků byl po dobu prvního pololetí investován v České republice, kde oproti loňsku došlo k 83% nárůstu objemu investic.

Čtěte více »

Nový Market Report Svoboda & Williams se ohlíží za uplynulým půlrokem na trhu prémiových nemovitostí v Praze

Realitní kancelář Svoboda & Williams zveřejnila v pořadí již třetí vydání publikace Market Report. Dění v prémiovém segmentu pražského trhu rezidenčních nemovitostí je tak opět shrnuto v praktickém přehledu, společně s klíčovými trendy prvního pololetí roku 2019.

Čtěte více »

CBRE Global Investors kupuje od společnosti Skanska kancelářskou budovu Praga Studios

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala prodej prémiové administrativní budovy Praga Studios v Praze 8 – Karlíně v hodnotě 55 milionů eur. Nově postavenou a již pronajatou nemovitost s plochou cca 12 000 metrů čtverečních dokončila developerská společnost Skanska letos v červnu. Jejím novým majitelem se stala CBRE Global Investors (CBRE GI).

Čtěte více »

EOH IT Hub v Praze

Technologický hub jihoafrického giganta se rozprostírá na dvou podlažích v objektu Main Point na pražském Pankráci. Autoři projektu v této budově již realizovali několik pater kanceláří. Tentokrát se rozhodli otestovat její limity. Organický tvar domu jim umožnil rozehrát plejádu asociací s živým i neživým universem.

Čtěte více »

ČNB dala zelenou další miliardové emisi dluhopisů v realitách

Realitní skupina Českomoravská nemovitostní dostala od České národní banky povolení k vydání dalších dluhopisů až do výše 1,5 miliardy korun, a to prostřednictvím dceřiné společnosti Českomoravská projektová II. Vyplývá to z informací zveřejněných centrální bankou. Peníze chtějí investoři použít na další akvizice nemovitostí.

Čtěte více »

Nové kanceláře Websupport se podobají základní desce počítače

Jeden z významných hráčů slovenského IT byznysu, firma WebSupport si během uplynulého roku prošla několika změnami. Největší poskytovatel webhostingových služeb se stal členem mezinárodní skupiny a vyrostl natolik, že musel opustit své staré prostory a namířil si to rovnou do nově vznikající bratislavské obchodní čtvrti na Mlynských Nivech.

Čtěte více »

Praha se stává evropskou metropolí coworkingu

Coworkingy a flexibilní servisované kanceláře hýbou trhem kancelářských nemovitostí a řadí se mezi významné trendy současnosti. Mezi nejpočetnější ekonomicky aktivní skupinu obyvatel již nyní patří mileniálové, tzn. lidé narození mezi léty 1974 a 2004. Tato generace stále více upřednostňuje individuální přístup, kvalitní služby a budování kontaktů, které nachází v coworkingových centrech. Ta rostou po celé České republice jako houby po dešti.

Čtěte více »