Čeští specialisté na vytváření a správu webových PPC kampaní se do nových prostor o výměře 579 m2, jejichž součástí je i malebná terasa, přestěhují v polovině srpna. Dříve KOFEIN sídlil v administrativním areálu Agora na Floře.

Chtěli jsme změnu, něco svěžího, nového, moderního, kde se budeme cítit příjemně. Důležitým kritériem byla i dobrá dopravní dostupnost a dostatečně velké prostory, protože v plánu na další roky je rozšiřování našeho týmu. Hledali jsme místa v Praze 2, 3, 7 a 8 a nakonec zvítězil komplex Palmovka Open Park. Věříme, že jsme zvolili dobře a že naši zaměstnanci tu najdou mnohem větší pohodlí,” říká zakladatel agentury KOFEIN Robert Štípek.

Jedná se už o druhého nájemce, kterého jsme do areálu Palmovka Open Park přivedli, tím prvním bylo vývojářské studio Warhorse. Lidem z agentury KOFEIN padla do oka lokalita, živé, a přitom klidné okolí i fakt, že místo je velice dobře dostupné všemi druhy dopravy. Nabízený prostor pak zaujal i menší útulnou terasou, která úspěšné hledání nového sídla završila,” dodává Lenka Vašíčková, Consultant A&T Office Services společnosti CBRE.

Zdroj/foto: www.retrend.cz / Crest Communications, a.s.