Rychlá žádost

Odeslat žádost o nabídku z vybraných kanceláří. Klepněte na ikonku pro přidání dalších kanceláří.

Vybrané kanceláře:
Nejsou vybrány žádné kanceláře.
(m2) (m2)

Filtrovat kancelářské budovy

Nájemné (€ /m2/měsíc)

-

Kancelářský prostor (m2)

-

Workstation cost (db)

-

Počet pracovních stanic

Novinky trhu s kancelářemi

Věda designu na pracoviště podle WeWork

Právě navržené pracovní prostory s odlišnými oblastmi pro myšlení, skupinové brainstorming, rekreace a relaxaci, WeWork spravuje 287 kancelářských lokalit ve 77 městech po celém světě. Zatímco společnost WeWork byla založena v roce 2010 tím, že poskytuje prostor pro spolupráci pro začínající a startující firmy, nejrychleji se rozvíjející segment společnosti je dnes členem podnikání: podniky s více než 1000 zaměstnanci, kteří usilují o dynamický design a větší flexibilitu

Čtěte více »

Ivana Tykač bohatne na turistech, patří mezi největší poskytovatele krátkodobých pronájmů v Praze

Z realitní byznysmenky Ivany Tykač se stala přední provozovatelka krátkodobých pronájmů v Praze. Manželka miliardáře Pavla Tykače má teď v metropoli pro turisty kolem tisíce lůžek.

Čtěte více »

Budova A je druhou nejlepší rekonstruovanou kancelářskou budovou v České republice

Budova A získala druhé místo v prestižní soutěži Nejlepší z realit – Best of Realty v kategorii Rekonstruované kanceláře. Porota složená ze zástupců Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) a dalších profesních sdružení ocenila na Budově A zejména použité technologie a její moderní pojetí splňující trendy 21. století, díky kterému bude důstojně reprezentovat centrálu MONETA Money Bank. Vyhlášení výsledků 20. ročníku Nejlepší z realit – Best of Realty proběhlo v Kongresovém centru České národní banky a ocenění převzal Martin Čermák. (source: BB Centrum)

Čtěte více »

Skupina Futureal opouští program RetailLake

Skupina Futureal opustila mezaninové financování poskytnuté společnosti Caelum Development ve výši 19 milionů EUR na rozvoj nákupního centra ParkLake v Bukurešti v Rumunsku.

Čtěte více »

Pozvánka na vánoční akce v BB Centru pro širokou veřejnost

BB Centrum chystá pro adventní čas bohatý program provoněný skořicí, vanilkou i vánočním cukrovím. Již 28. listopadu v 17 hod. na náměstí Brumlovka proběhne akce k slavnostnímu rozzáření vánočního stromečku, 5. prosince zde bude nejen hodným dětem nadělovat Mikuláš s andělem a 11. prosince od 18 hod. budou mít ve Společenském centru Bethany vánoční koncert barytonista Vratislav Kříž se sopranistkou Yukiko Kinjo, harfenistkou Kateřinou Englichovou a dalšími známými umělci.

Čtěte více »

MODERNNÍ KANCELÁŘ VS TRADNÍCÍ KANCELÁŘ - SROVNÁNÍ

Je to otázka, zda by korporace měla jít do moderní kanceláře nebo zda by se měly držet tradičního stylu a držet se k minulosti. Ve většině případů podniky často cítí, že je bezpečnější přijmout současný vzhled z mnoha důvodů, které budeme zkoumat níže.

Čtěte více »

MARIO COREA: DEN PO DNI BUDOVAT ZDRAVÉ MĚSTO

Mario Corea je předním světovým odborníkem na zdravé stavby, jednu z nejnáročnějších disciplín v architektuře. Elegantní a prostorově bohaté realizace navrhuje jako pokračovatel tradice firmitas – utilitas – venustas v propojení se svou malířskou tvorbou.

Čtěte více »

Dům, který postavil Dollar General: uvnitř rodiny rodiny Turnera, Colorado, které by mohlo být vaše za 12,9 milionů dolarů

Všechny ty dolarové obchody se opravdu přidávají. Zakládající rodina společnosti Dollar General Corp. v Goodlettsville prodává nemovitost v Coloradu, která kombinuje zábavy a podnikání za 12,9 milionů dolarů. Nachází se v Parkeru v Coloradu, jen jihovýchodně od Denveru.

Čtěte více »