Rychlá žádost

Odeslat žádost o nabídku z vybraných kanceláří. Klepněte na ikonku pro přidání dalších kanceláří.

Vybrané kanceláře:
Nejsou vybrány žádné kanceláře.
(m2) (m2)

Filtrovat kancelářské budovy

Nájemné (€ /m2/měsíc)

-

Kancelářský prostor (m2)

-

Workstation cost (db)

-

Počet pracovních stanic

Novinky trhu s kancelářemi

KANCELÁŘE – ŽEBŘÍČEK VLASTNÍKŮ A DEVELOPERŮ

Společnost Cushman & Wakefield detailně zmapovala kancelářský trh a sestavila žebříček největších vlastníků a nejaktivnějších developerů kancelářských budov na hlavních trzích České republiky, tedy v Praze, Brně a Ostravě. Momentálně u nás je 4,23 milionů m2 kancelářských ploch třídy A a B.

Čtěte více »

Společnost IMMOFINANZ prodloužila významnou smlouvu týkající se pronájmu více než 29 000 m2 v Praze

Na konci roku 2018 prodloužila společnost IMMOFINANZ smlouvu se společností O2, hlavním nájemcem v pražském BB Centru Gamma. Kontrakt na 29 000 čtverečních metrů kanceláří a více než 500 parkovacích míst se stal jednou z největších leasingových transakcí na českém trhu v roce 2018.

Čtěte více »

Průzkum Colliers: Nemovitostní trh v CEE 6 se přehřívá, výstavba na maximech

Foto Skypaper 30.01.2019 | Petr Bayer Aktualizováno: 29.01.2019 Na stavebních trzích v Česku a dalších zemí střední a východní Evropy ve velké míře dochází k přehřívání. Výstavba kancelářských a průmyslových nemovitostí se pohybuje na cyklických maximech a ekonomické indikátory naznačují mírné oslabení přílivu nových zakázek v nadcházejících 6 měsících. V nejnovější výzkumné zprávě CEE construction markets: The Icarus effect to uvádí Colliers International.

Čtěte více »

Investice do komerčních realit dosáhly v CEE loni rekordních 13,23 miliard eur

Objem investic do komerčních realit ve střední a východní Evropě (CEE) se v minulém roce zvýšil oproti roku 2017 o 11 % (z 11,92 na 13,23 miliardy eur). Třetí rok po sobě jde o rekordní hodnotu objemu transakcí. Chuť investovat do aktiv v rámci celého regionu nadále přetrvává, v roce 2019 se předpokládá, že celkový objem investic v regionu bude činit zhruba 11 miliard eur. V nejnovější statistice to uvádí JLL.

Čtěte více »

Prohlédněte si nejpovedenější kanceláře v Česku

Jsou věci, které se nemění. Třeba to, že v soutěži CBRE Zasedačka roku 2018, do níž se přihlásilo rekordních 101 firem, mají znovu jednoznačnou převahu IT společnosti.

Čtěte více »

Kalousek a spol. už mají střechu nad hlavou. TOP 09 se po výpovědi od Sokolů stěhuje k Hlaváku

Přišlo to nečekaně. TOP 09 dostala výpověď ze svého hlavního sídla v Michnově paláci na Malé Straně, Sokolové už politikům neprodloužili smlouvu. Nezbývalo tak než začít hledat nové kanceláře. Po důkladném vybírání už Miroslav Kalousek a Jiří Pospíšil konečně vědí, kde budou sedět. Stěhovací akce „kulový blesk“ vypukne za pár týdnů.

Čtěte více »

Sklady a výrobní haly došly. Developery to ponouká spekulovat

Firmy jen obtížně hledají nové skladové a průmyslové plochy k pronájmu. Největší horečka panuje okolo Prahy.

Čtěte více »

Věda designu na pracoviště podle WeWork

Právě navržené pracovní prostory s odlišnými oblastmi pro myšlení, skupinové brainstorming, rekreace a relaxaci, WeWork spravuje 287 kancelářských lokalit ve 77 městech po celém světě. Zatímco společnost WeWork byla založena v roce 2010 tím, že poskytuje prostor pro spolupráci pro začínající a startující firmy, nejrychleji se rozvíjející segment společnosti je dnes členem podnikání: podniky s více než 1000 zaměstnanci, kteří usilují o dynamický design a větší flexibilitu

Čtěte více »