Jaké typy inzerce jsou dostupné na portálu?

Profil Zvýraznění profilu:Zvýraznění seznamuDoporučené kancelářské budovyOffice AdWords Banner PR články

Co je to zvýraznění v seznamu a proč stojí za to v něm svou kancelářskou budovu mít?

Pokud zvýrazníte Váš datasheet, bude se automaticky s odlišným pozadím objevovat na začátku seznamu bez ohledu na abecední pořadí. Zájemci o kanceláře tak Vaší kancelářské budovy či kanceláře k nájmu objeví hned na začátku vyhledávání, čímž se urychlí proces najímání Vašich volných prostor.

Co jsou to Doporučené kancelářské budovy a proč stojí za to mezi nimi svou budovu mít?

Když zvolíte tuto možnost zvýraznění, zobrazí se Vaše kancelářská budova (respektive její profil) v prostoru pod funkcí vyhledávání na úvodní stránce a také v rámečku na levé straně podstran. Slouží jako banner, po kliknutí přesměruje zájemce o kancelář na profil Vaší kancelářské budovy, kde mu nabídne další informace o kancelářské budova i kancelářích k nájmu. Zájemce může rovnou odtud zaslat na Vaši kancelář dotaz.

Co jsou to Office AdWords?

Námi vytvořená možnost inzerce na síti našeho portálu, která garantuje, že inzerce kancelářské budovy, firmy s kancelářskýchm nábytkem nebo realitní agentury zaujme svou cílovou skupinu.

Kdo může zadávat Office Adwords?

Všechny kancelářské budovy, firmy na trhu s kacenlářemi, které chtějí inzerovat efektivně.

Možnosti banner inzerce na portálu

top banner normal a otvíracíbillboard 1 a 2sky banners banner na úvodní stránce bannery v seznamu: novinky, hledám kancelář, uzavřené dohody, kalkulátory, seznamy, seznam výsledků vyhledávání bannery na profilu: profil, podstránka novinek banner v rozesílaných novinkách