Typy uzavřených dohod kanceláří.

Existují dva tyby uzavřených dohod: o nájmu a o prodeji.

Co je to uzavřená dohoda o nájmu?

Uzavřené dohody o nájmu indikují míru počtu nájmu za posledního čtvrt roku. Zveřejnění uzavřené dohody je bezplatné, je ovšem nutné se registrovat. Uzavřené odhody se zobrazí v menu uzavřených dohod portálu, v sekci portálu kancelářské budovy, v sekci trhu s kancelářemi a stejně tak i v profilu firem, jichž se uzavřená dohoda týká.

Co je to uzavřená dohoda o prodeji?

Uzavřené dohody o prodeji ukazují uzavřené prodeje kancelářských budov. Zveřejnění uzavřené dohody je bezplatné, je ovšem nutné se registrovat. Uzavřené odhody se zobrazí v menu uzavřených dohod portálu, v sekci portálu kancelářské budovy, v sekci trhu s kancelářemi a stejně tak i v profilu firem, jichž se uzavřená dohoda týká.

Kdo může zveřejňovat uzavřené dohody?

Uzavřené dohody může na našem portálu zveřejňovat každý, je třeba se pouze registrovat.

Proč stojí za to zveřejnit na portále uzavřenou dohodu?

Uzavřené dohody ukazují míru aktivity na trhu s kancelářemi. Pro majitele nemovitostí je to známkou úspěšnosti i reklamou, totéž platí pro nájmení agentury, u kterých uzavřené dohody svědčí o znalostech a talentu.

Jak lze zúžit vyhledávání mezi uzavřenými dohodami?

Na našem portále můžete omezit vyhledávání mezi uzavřenými dohodami podle několika kritérií, např. data, velikosti, kancelářské budovy, agentury, nájemníka.