Proč stojí za to registrovat se na našem portálu?

Stojí za to se registrovat pokud hledáte kancelář, máte kancelářskou budou k pronájmu nebo třeba pokud poskytujete služby spojené s trhem s kancelářemi a rádi byste oslovili svou cílovou skupinu. Po registraci se Vám zpřístupní naše služby, které podstatně zjednoduší dosažení Vašich cílů.

Jaké firmy se mohou na našem portálu zaregistrovat?

Jakékoli firmy působící na trhu s kancelářemi či s ním nějak spojené. Je jedno, zda se jedná o firmu, která kancelář hledá, nebo která nabízí své služby, např. facility manažeři, prodejci kancelářského nábytku, poradci, investiční fondy, banky, advokátní kanceláře, investiční manažeři, nebo vlastníci nemovitostí.

Jaké služby jsou dostupné registrovaným firmám?

Firmám nabízíme funkce přímo přesně pro ně, konkrétně: - správa příchozích dotazů a interní korespondence - výběr oblíbených kancelářských budov - sledování konkurenčních kancelářských budov - srovnání kancelářských budov Navíc: - nahrávání uzavřených dohod - nahrávání novinek (liší se od PR článků) - nahrávání a inzerce nemovitostí - zobrazování profilu firmy, inzerce přes profil firmy - nahrávání pracovních nabídek - administrátorské rozhraní uživatele

Kde se může firma přihlásit?

Přes Přihlášení vpravo nahoře na našem portálu.

Kolik stojí registrace firmy?

K dispozici jsou firmám podle jejich potřeb 2 různé balíčky.

Jak mohu nahrát logo své firmy?

Logo firmy lze nahrát přes administrátorský portál, na který se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů zadaných při registraci. Klikněte na "Podrobnosti o firmě", kde najdete menu "Nahrát logo" hned vedle názvu firmy.

Co mám dělat, když neobdržím aktivační e-mail?

Kontaktujte nás prosím přímo telefonicky nebo e-mailem. Vaším problémem se budeme co nejdříve zabývat.

Jak se mohu přihlásit, když jsem zapomněl heslo?

Můžete zažádat o zaslání nového hesla pomocí funkce "Zapomenuté heslo", kterou najdete u přihlašování v pravém horním rohu portálu.