- Díky úspěšným akvizicím společností EMCM a Impact Corti se byznys naší společnosti v průběhu posledních pěti let rapidně změnil. V důsledku těchto akvizic nyní česká pobočka CBRE zaměstnává téměř 400 zaměstnanců. Cílem nového managementu je zajistit, aby služby poskytované naší společností překročily očekávání našich klientů, zdokonalení business developmentu a také podpora a rozvoj klíčových zaměstnanců. Jsem přesvědčen, že nové vedení společnosti udrží i nadále CBRE na vrcholu tohoto rychle se rozvíjejícího trhu s nemovitostmi a zajistí, že se ještě více vzdálíme naší konkurenci. - řika Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE.

 

Richard Curran je generálním ředitelem CBRE Česká republika s více než 8 letými zkušenostmi na českém trhu komerčních nemovitostí. Do české pobočky společnosti CBRE nastoupil v roce 2004 a od roku 2008 jí vede v pozici generálního ředitele. Od této chvíle se společnost rozrostla z 35 zaměstnanců na téměř 400. Richard se nyní zaměřuje zejména na kapitálové trhy. Poskytuje poradenství v oblasti investic, developmentu a pronájmů celé řadě klientů CBRE, v první řadě společnostem Skanska, AIG Lincoln, Morgan Stanley, DEKA, Invesco, IVG a FINEP. Richard se podílel na přelomových transakcích jakými byly například akvizice průmyslového portfolia jménem společností TPG / P3 od Tristan Capital a největší akvizice jednotlivého aktiva ve regionu střední a východní Evropy, nákupního centra Palladium v Praze.

 

Clare Sheils je vedoucí oddělení oceňování české pobočky CBRE a řídí také aktivity dalších 13 zemí regionu střední a východní Evropy. Clare zahájila svou profesní kariéru jako certifikovaný znalec v oblasti realit ve Velké Británii a má přes dvanáct let zkušeností s oceňováním všech typů aktiv pro řadu českých i mezinárodních společností. Od svého nástupu do CBRE v roce 2013, se jako vedoucí oddělení oceňování zaměřila na business development a za poslední tři roky zdvojnásobila tržby svého oddělení. Krom jejích zkušeností s oceňováním nemovitostí je její profesní kariéra spjata i s přednáškami o základech a vývoji trhu nemovitostí pro řadu mezinárodních institucí.

 

Bert Hesselink zastává v CBRE pozici Business Development Director. Má více než patnáctiletou praxi v oblasti komerčních realit v České republice a Holandsku. Bert je zodpovědný za optimalizaci platformy pro poskytování integrovaných služeb, která pomáhá klientům CBRE transformovat své nemovitosti v konkurenční výhodu a podporu pro hlavní účel jejich podnikání. Bert Hesselink zastával v rámci CBRE různé pozice, a to Operations Director, Head of Office Agency a Head of Industrial Agency. Bert zahájil svou kariéru jako Office Agent v nizozemské pobočce CBRE v Amsterdamu. Kromě pozice v CBRE je Bert Hesselink i předsedou realitního výboru Americké obchodní komory.

 

Pavel Klimeš působí v CBRE na pozici Senior Director Asset Services. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a má více než 30letou praxi na trhu s nemovitostmi. V průběhu 16 let svého působení v CBRE (dříve EMCM) Pavel vybudoval firmě skvělou pozici na trhu. Od roku 2000 byl Pavel zodpovědný za provozní služby společnosti EMCM v České republice a na Slovensku a v roce 2007 byl jmenován výkonným ředitelem. Pavel byl zodpovědný za správu a provoz všech projektů v portfoliu společnosti, ale zvláště se zaměřoval na problematické projekty v České republice, na Slovensku a v Polsku. V roce 2011 provedlo CBRE akvizici společnost EMCM. Od té doby se Pavel věnuje pouze České republice, kde je zodpovědný za správu maloobchodních nemovitostí. Od roku 2015 je též zodpovědný za správu kancelářských a logistických nemovitostí (celkové portfolio zahrnuje téměř 170 nemovitostí o rozloze 1,1 mil. m2).