Nové sídlo Wilsons se bude nacházet ve čtvrtém patře budovy. Aktuálně zde probíhají fit-outy prostoru uzpůsobující jej na míru českému týmu. Zaměstnancům bude k dispozici prostorná recepce a společné prostory The Flow Building, včetně lounge Flow Zone a střešní terasy budovy s ohromujícím výhledem.

Wilsons poskytují právní služby v oblastech realit, bankovnictví a financí, korporátního práva, řešení sporů a dalších. Pobočky mají v Praze a v Bratislavě a zaměstnávají přes 35 právníků z České republiky, Slovenska i zahraničí. Společnost také zastupovala developera Flow East v procesu všech jednání o pronájmech v The Flow Building.

„Těšíme se, až se do našich nových prostor budeme moci přestěhovat,” říká Bryan Wilson, partner společnosti Wilsons.

„Díky spolupráci se společností Flow East na všech vyjednáváních o pronájmech jsme měli možnost vidět, jak vysoký je zájem o tuto jedinečnou stavbu. Nyní i my sdílíme nadšení společné všem budoucím nájemcům spojené se stěhováním do budovy. Krása, udržitelnost i zdravé prostředí pro náš tým – The Flow Building nabízí všechno.“

„Wilsons dobře znají všechny nejmodernější prvky a výhody, které The Flow Building svým nájemcům poskytuje,“ říká Petr Červený ze společnosti Flow East.

Flow East – The Flow Building, exteriér

„Díky elegantnímu modernímu designu a udržitelným prvkům, jež byly oceněny akreditací BREEAM na nejvyšší úrovni ‚Outstanding‘, na Václavském náměstí vznikla opravdu výjimečná budova. Nemůžeme se dočkat, až přivítáme Wilsons a další nájemce na jejich nové adrese.“

 

Zdroj:// Retrend