Hlavním úkolem nově vytvořené pozice bude řízení jednotlivých týmů, hledání synergií a poskytování co nejvyšší stavební a technologické kvality na pobočkách v Praze a v Bratislavě.

„CAPEXUS během uplynulých dvanácti měsíců obsazoval pozice především ve svém realizačním týmu a poradenství v pracovním prostředí. Firma tak vyrostla o 20 nových zaměstnanců. Ludvík Lusk nám pomůže v zefektivnění procesů v celé stavební oblasti i v jednotlivých specializovaných střediscích,“ říká Daniel Matula, jednatel společnosti CAPEXUS.

„Těším se na pokračování úzké spolupráce s týmy v obou zemích. Celé odvětví kancelářských budov prochází velkým technologickým třeskem a CAPEXUS byl vždy první v inovačním pelotonu. Věřím, že pozici předního hráče na trhu komerčních interiérů ve střední Evropě utužíme,“ uvádí Ludvík Lusk.

Ing. Ludvík Lusk od dubna 2015 vedl realizační tým firmy CAPEXUS na Slovensku, dříve působil ve společnosti DAMA. Vystudoval Projektový management a inženýring na Českém vysoké učení v Praze.

Zdroj/foto: www.retrend.cz / CAPEXUS s.r.o.