Něco víc než jen stůl a židle

Mohlo by se zdát, že pracoviště tvoří pouze fyzické objekty a věci kolem nás, jako je kancelářský stůl, židle či osvětlení a celkové vybavení pracoviště. No není to tak. Týká se například i vašich vztahů s kolegy, nadřízenými/podřízenými anebo charakteru činností, které v práci děláte. Každý samozřejmě vnímá své ideální pracovní prostředí jinak, někdo by rád poklidný prostor v samostatné kanceláři a jiný zas preferuje rušnější open-space. Pohodlné a kvalitní pracovní prostředí by tak podle nás mělo nabízet větší škálu možností.

Podívejte se na prostory u nás v xPORTu

 

Nebo k nám nahlídněte přes 3D prohlídku.


Tipy na efektivní práci v coworkingu

Můžete mít ovšem sebelépe vybavenou kancelář, avšak pokud je kolem vás mnoho rušivých elementů, vaše práce se stane spíše kontraproduktivní a vy z práce odejdete zklamaní či vystresovaní. Proto je důležité, aby pracoviště splňovalo několik základních elementů, a bylo tím pádem místem, kde můžete v klidu pracovat a soustředit se na svou práci. Místo, kde se cítíte dobře a můžete se i na chvíli odreagovat. My pro vás máme pár tipů, jak si v coworkingu udržet produktivitu, pokud to zrovna nejde.

zorganizujte si svůj den a určete si denní cíle sledujte čas a dávejte si pravidelné pauzy ztište nebo si vypněte svůj telefon vemte si sluchátka na okolní šum pro větší koncentraci mějte u sebe pořádek a vyhněte se chaosu na vašem stole oživte a rozveselte svůj prostor rostlinami využijte nových příležitostí – kolem vás je spousta dalších inspirativních lidí

 

Teambuildingy, které děláme v xPORTu

Je dobré myslet na to, že ne vždy budeme pracovat individuálně, ale že bude po nás také vyžadována určitá spolupráce s ostatními pracovníky. Od toho jsou ideální například teambuildingové akce, ve kterých se mohou pracovníci uvolnit a vzájemně se poznat, a to i v jiné, než jen v té pracovní sféře. Inspirujte se tím, co funguje nám:

karaoke nights movie nights grilovačka na terase nebo venku hokejové přenosy vánoční večírky networkingové akce ochutnávka vín narozeninové večírky kvízy

Den pracoviště – 30. 4.

Pracovní prostředí má na konci dubna i svůj vlastní svátek a tím je Den pracoviště! Jak už jsme nakousli o něco výše, příjemné pracovní prostředí je klíčem k produktivitě, ale také významně ovlivňuje naše zdraví. Tento den byl vyhlášen OSN a určen pro zlepšování vztahů na pracovišti, přátelství a osobní rozvoj. A my věříme, že xPORT VŠE je to pravé místo, kde můžete rozvíjet nejen svůj business, ale právě i sami sebe.

Zdroj: www.xport.vse.cz