Vznik SSI Group bezprostředně souvisí s poptávkou na trhu. Vlastníci i property manažeři komerčních budov hledají jednoho partnera pro všechny služby spojené s perfektním chodem nemovitosti - údržbou, ostrahou i úklidem. "Poskytujeme integrovaný facility management na špičkové úrovni. Klientům garantujeme přehlednost, průkaznost a zodpovědnost za všechny činnosti správy, které si vzájemně pomáhají. Spojením dochází k úsporám na úrovni provozu budov, což je na trhu stále tématem číslo jedna," vysvětluje Jan Vodrážka, majitel SSI Group.

 

Kořeny SSI sahají až do roku 1990. Za 26 let existence se společnost vypracovala mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti bezpečnostního managementu a integrovaného facility managementu. Nadále však zůstává rodinnou firmou, kdy její zakladatelé zůstávají činní v nejvyšším managementu.

 

"Souběžně s tímto krokem jsme založili plně profesionální divizi úklidu. V tomto segmentu budeme posilovat i dalšími akvizicemi specializovaných firem. Podobně jednáme i s majiteli menších firem zaměřených na technologie v oblasti bezpečnosti. Chceme se velmi brzy přiblížit obratu jedné miliardy korun ročně," upřesňuje plány Jiří Drbohlav, výkonný ředitel SSI Group.

 

Vedle technické správy budov, úklidu a komplexních bezpečnostních služeb nabízí SSI Group klientům i řadu dalších výhod. Patří k nim odborná školení a workshopy, technologické poradenství nebo dohledové centrum integrující veškerý provoz v budově do notebooku nebo chytrého telefonu manažera či vlastníka budovy.

 

"Naše filosofie je jednoduchá: zakládáme si na osobním přístupu. I přes to, že patříme k největším společnostem na trhu, máme tvář. Klient vždy ví, na koho se obrátit. A kdo bude jeho požadavek řešit," pojmenovává další specifikum SSI Group její provozní ředitel Radek Škrabal.

 

Díky zkušeným týmům SSI Group pokrývá svým servisem všechny typy nemovitostí. Ať jde o kancelářská centra, výrobní závody, státní úřady, hotely, logistické areály, retailové řetězce nebo obchodní centra. Na základě poptávky klientů značka SSI expandovala v loňském roce i na Slovensko.