New Work je jedním z předních poskytovatelů flexibilních kanceláří ve střední a východní Evropě. Společnost, která byla založena v roce 2012, spravuje kanceláře ve třech zemích: Polsko (Varšava, Krakow a Lodž), Maďarsko (Budapešť, Budaörs) a Česká republika (Praha). V těchto lokalitách provozuje 16 kancelářských center o celkové ploše 43 tisíc metrů čtverečních. Podíl New Worku na trhu s oceňovaným konceptem a službami nabízejícími 360° řešení pracovního prostoru vzrostl od roku 2012 třikrát s průměrným meziročním růstem 90 %. New Work zajišťuje partnerům inovativní, technologicky zaměřený koncept kanceláří a konferenčních prostor pro korporace i malé a střední podniky ve více lokacích po celé střední a východní Evropě. Vše za flexibilních podmínek. Od letošního roku společnost New Work nabízí svůj koncept franšízovým partnerům v Evropě. Ta jim zajistí služby, technologie a síťová řešení nejvyšší možné kvality.

Balíček franšízy nezahrnuje jen přístup k více lokační marketingové a prodejní platformě, ale mnohem více. Především také sadu nástrojů, jak přeměnit místo podle potřeb flexibilní kanceláře a také plné zajištění operačními systémy jako je CRM a KPI. Kromě toho koncept obsahuje přístup do systému workcloude24 – digitálního denního kancelářského vstupu, který využívají velké korporace pro své zaměstnance a aplikaci New Work pro správu členství s využitím na více lokacích.

 

Coral, Praha

„Chceme, aby se z New Work stala značka, která nabízí vynikající kancelářské prostory nejen ve velkých městech. I když v současnosti je to náš hlavní trh, menší města potřebují stejně skvělé komerční služby. Ocenění za vynikající výsledky a inovace jsou zasloužená – vytváříme budoucnost kancelářských budov, předbíháme potřeby našich uživatelů. Franšíza je dalším krokem k využití tržní příležitosti, o kterou je zájem“ pokračuje.

Franšízovaná flexibilní kancelář

New Work nabízí franšízové partnerství na polském, českém a maďarském trhu nebo kdekoliv je požadováno. Společnost zaručuje vysoce výnosný franšízový obchodní model s atraktivní návratností investic. Partneři, kteří se rozhodnou spolupracovat, získají nejen právo používat značku a ochranné známky New Work, prodávat produkty a služby, ale mají zajištěn i zákaznický servis, IT a technickou podporu a síť podpory franšízy. Díky mobilním aplikacím mají všichni klienti New Work přístup do všech kanceláří – jak v Polsku, tak i v České republice a Maďarsku.

Nové kanceláře a nová digitální řešení

Vzhledem k tomu, že Covid-19 změnil potřeby nájemců, roste potřeba flexibilních řešení a společnost New Work začala vyvíjet nástroje digitálního přístupu ke kancelářím. Společnost implementovala klientskou aplikaci New Work Offices ve všech kancelářských centrech v Maďarsku, Polsku a v České republice. Tato aplikace umožňuje snadnou rezervaci místa na jednání, objednávku doplňkových služeb a také slouží jako komunikační platforma. Mezi nové funkce patří také snadný přístup prostřednictvím denního kancelářského vstupu a flexi stolu, které nájemcům poskytují plnou flexibilitu, kdykoliv potřebují pracovat z jiného místa nebo potřebují další pracovní prostor.

Dynamica, Praha

New Work se přidal k těmto novým trendům, aby udržel krok s požadavky na vývoj nových digitálních produktů. V budoucnu bude workcloude24 vyvíjet všechny digitální produkty jako je digitální kancelářský pas, který překoná klasický fyzický pronájem, a také digitální sadu nástrojů, která umožňuje pronajímatelům a architektům komercializovat maloobchodní a běžné kancelářské prostory do flexibilního prostoru.

O společnosti New Work

New Work je jedním z předních poskytovatelů flexibilních kanceláří ve střední a východní Evropě. Společnost, která byla založena v roce 2012, spravuje kanceláře ve třech zemích: Polsko (Varšava, Krakow a Lodž), Maďarsko (Budapešť, Budaörs) a Česká republika (Praha). V těchto lokalitách provozuje 15 kancelářských center o celkové ploše 40 tisíc metrů čtverečních. Služby společnosti si vybraly takové společnosti jako jsou Lóeil, Assiduus nebo Tata Consultancy Services.

 

Zdroj:// Retrend