Kompletní vizualizaci projektu, specifikace prostor a plány budoucího rozvoje celé stávající lokality je možné shlédnout na nově spuštěných webových stránkách www.roztylyplaza.cz. Developerem a investorem výstavby je Koncern Passerinvest.

„Budova Roztyly Plaza je důkazem, že i v práci je možné cítit se příjemně. Kanceláře totiž nevnímáme jen jako místo pro pracovní stůl, ale jako prostředí, kam se můžete těšit, kde je možné efektivně tvořit a navzájem se inspirovat. Kromě standardních klientských požadavků na různá prostorová uspořádání, umíme uspokojit i nejvyšší nároky na kvalitu vnitřního prostředí zejména s ohledem na nadstandardní kapacity výměny vzduchu, což je pro mnoho nájemců nejen v době pandemie Covid-19 velmi důležitý parametr. Pokračujeme také v našem standardu velkorysého pojetí střešních zahrad a velmi zajímavým prvkem bude unikátní vnitřní atrium. Roztyly Plaza rozhodně nebude obyčejná administrativní budova,“ uvedla Lenka Preslová, obchodní ředitelka Koncernu Passerinvest.

Výhodná dopravní dostupnost a vybavenost

Díky své poloze přímo u stanice metra linky C Roztyly, autobusového terminálu městských, příměstských i mezinárodních linek a hlavních dopravních tepen (5. května, Jižní spojka) je budova Roztyly Plaza výborně dostupná nejen MHD, ale i automobilem. Součástí objektu budou také podzemní garáže s 330 parkovacími místy pro nájemce a dalších 100 míst pro parkoviště P+R. Milovníci cyklistiky ocení přímé napojení na cyklotrasu. Kolo pak můžou uložit do kolárny a následně využít šatnu a sprchy v zázemí.

PASSERINVEST – Roztyly Plaza, interiér

Vedle velkorysých kanceláří zde vzniká také 1 600 m2 obchodních ploch v přízemí budovy. Ty do lokality přinesou potřebnou občanskou vybavenost, která tady doposud chyběla. Vzniknout by zde měl například supermarket, veřejná kantýna nabízející moderní stravování, drogerie a další obchody a služby pro každodenní využití.

Kancelářské prostory v sousedství zeleného parku Nové Roztyly

Projekt vzniká v bezprostřední blízkosti parku Nové Roztyly, který navazuje na Krčský les. Tento park Passerinvest dlouhodobě kultivuje a doplňuje o sportovní a relaxační prvky. Díky tomu svým návštěvníkům nabízí již nyní škálu možností pro sportovní aktivity i odreagování. V parku je možné využít řadu sportovišť, jako třeba workoutové hřiště, venkovní fitness, parkurové hřiště, discgolf či běžecké a cyklistické trasy. Pro další relaxaci či neformální schůzky budou moci nájemci využít posezení na rozlehlé střešní terase se zahradní úpravou, bohatou zelení či atrium s relaxačními zónami a vodními prvky.