Architektonicky výjimečná administrativní budova Roztyly Plaza nabídne kromě prvotřídních kancelářských ploch v sedmi nadzemních podlažích také 1 500 m2 obchodních prostor v přízemí. Do budoucna se zde počítá se supermarketem, veřejnou kantýnou a dalšími službami pro každodenní využití. Součástí objektu budou také podzemní garáže s 330 parkovacími stáními pro nájemce a dalšími 100 místy parkoviště P+R. Díky své poloze bude Roztyly Plaza výborně dostupná nejen MHD, ale vzhledem k přilehlým dopravním tepnám (magistrála, Jižní spojka, dálnice D1) i automobilem.

„Jak je naším zvykem, objekt Roztyly Plaza v sobě bude kombinovat stylovou moderní architekturu a maximální funkčnost i pohodlí. Kromě velkorysých kanceláří kategorie A budou mít nájemci budovy k dispozici unikátní vnitřní atrium s odpočinkovými zónami, vodními prvky a prostory pro setkávání a také pobytovou střešní terasu bohatě osázenou zelení. Samozřejmostí pro nás je výstavba ekologicky šetrných budov s důrazem na úsporné technologie a vytvoření komfortního pracovního prostředí pro zaměstnance, proto bude i Roztyly Plaza splňovat veškerá kritéria udržitelného urbanismu a disponovat příslušnými certifikáty,“ vysvětluje Lenka Preslová, vedoucí obchodního oddělení Koncernu Passerinvest.    

V blízkosti objektu Roztyly Plaza se nachází park Nové Roztyly, který Koncern Passerinvest dlouhodobě systematicky buduje jako místo pro aktivní odpočinek i relaxaci. V parku je k dispozici několik sportovišť, jako např. workoutové hřiště, venkovní fitness, parkourové hřiště či několik běžeckých a cyklistických tras. Jsou zde instalovány koše pro hru discgolf a v letních měsících se navíc v parku pořádá mnoho akcí pro širokou veřejnost včetně vedených sportovních lekcí, a to zcela zdarma.