Pražské kancelářské portfolio poskytuje prostory více než 120 nájemcům v budovách nacházejících se v centru města, v rušných obchodních čtvrtích nebo na letišti. Portfolio zahrnuje nemovitosti Na Příkopě 14, Jindřišská 16, Jungmannova 15, myhive Palmovka, myhive Pankrác House, Airport Business Center a BBC Gamma. Dvě z těchto nemovitostí nabízejí inovativní kancelářský koncept myhive, který se zaměřuje na uspokojení požadavků a očekávání nájemců a jejich zaměstnanců. Koncept se vyznačuje čtyřmi hlavními charakteristikami: designem inspirovaným prostředím hotelu, pozorným a vstřícným personálem, vynikající infrastrukturou a mezinárodní komunitou.

Filip Poltoratský, Country Manager Operations společnosti IMMOFINANZ pro Českou republiku, říká: „Společnost Savills úspěšně spravuje čtyři budovy z našeho pražského portfolia. Jejich profesionální a inovativní přístup je v souladu s filozofií a potřebami naší společnosti. Jsem rád, že od ledna 2021 bude celé naše portfolio kancelářských budov pod správou právě společnosti Savills. Těšíme se na profesionální správu budov, která i nadále povede ke spokojenosti všech našich nájemců.“

„Je pro nás opravdu velkou ctí stát se výhradním správcem celého pražského kancelářského portfolia. Naše spolupráce se společností IMMOFINANZ začala v srpnu 2017, kdy jsme do správy získali čtyři z jejich nemovitostí. V té době se jednalo o vůbec první aktiva nově založeného oddělení správy nemovitostí spol. Savills. Jsme velice rádi, že po třech letech můžeme naši spolupráci rozšířit a i nadále pokračovat v poskytování komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí pro našeho klienta,“ komentuje Petr Machula, vedoucí oddělení správy nemovitostí společnosti Savills ČR a SR.

Zdroj/foto: Savills Czech & Slovak Republics